וועד מנהל וועדת ביקורת

וועד מנהל:

עדי ויגודסקי – יו”ר הועד המנהל
מנכ”ל בנק UBS ניירות ערך ישראל. בעל תואר MBA מאוניברסיטת בן גוריון,
בעל נסיון של 20 שנים בשוק ההון.
בעבר ניהל את מחלקת הברוקראג’ בכלל פיננסים בטוחה.

ד”ר קובי גוטרמן
ראש המרכז להכשרה ולפיתוח מנהלים. בעברו ניהל שני בתי ספר, אחד מהם הוא בית הספר היהודי בסן דייגו,קליפורניה ארה”ב. בנוסף, שימש ד”ר גוטרמן כיועץ אקדמי ביחידה להכשרת מנהלים במשרד החינוך.

ד”ר אורי קצין
בוגרת ביה”ס לעבודה סוציאלית ורווחה חברתית באוניברסיטה העברית בירושלים ובעלת תואר שלישי מביה”ס לחינוך באוניברסיטה העברית. מתמחה בתהליכי הוראה-למידה ובפיתוח מקצועי של מורים ומלווה סגלי הוראה בתחום הפדגוגי בתהליכי הוראה ופיתוח מקצועי של מורים. משתייכת לסגל מכללת סמינר הקיבוצים ולסגל מכללת ירושלים בית וגן.

חדיגה טאהא: תושבת גלגוליה, הקימה וניהלה מערכת חינוך מורכבת, יועצת למערכות חינוך בהובלת תהליכי שינוי, מובילה תהליכי התפתחות ולמידה של מנהלי בתי ספר ובעידוד ייזמות במערכת החינוך.

ד”ר מרים רוסמן
היסטוריונית,סופרת ומומחית בקשרי צרפת-ישראל. בעלת תואר דוקטור מאוניברסיטת הסורבון; מרואיינת תדיר על ידי המדיה הצרפתית בעניינים הקשורים ביחסי צרפת-ישראל. ב2009 פרסמה ספר תחת הכותרת  “יחסי צרפת-ישראל”. 

פרופ’ אבי עשור
פרופ’ אבי עשור מהחוג לחינוך של אוניברסיטת בן־גוריון בבאר שבעחוקר את המוטיבציה האנושית, הוא פרסם שלל מחקרים ומאמרים, מנחה עב אקדמיות, וזכה במלגות ומענקי מחקר. למרות היותו חוקר הוא פועל במקביל “בשטח”.  באמצע שנות התשעים הוא הקים את “קבוצת המוטיבציה”, במסגרתה החוקרים מתערבים בבתי ספר במטרה לעורר מוטיבציה אוטונומית בקרב מנהלים, מורים ותלמידים.

 

סטלה בנר-קריוף
מנכ”לית הסניף הישראלי של חברת המחקר הבילאומית TNS טלסקר. לשעבר מנהלת תקשורת שיווקית מחקר ואסטרטגיה בחברת תנובה ומנהלת מחלקת המחקר בערוץ 10.

 

חן אריאלי: עומדת בראש כוח המשימה הלאומי הלהט”בי בישראל- ‘התארגנות עממית לאומית’. מדובר בארגון זכויות אדם ללא מטרות רווח המבוסס על מתנדבים המייצג את קהילת הלהט”ב.

טל ורבנר:מנכ”לית חברת HITO לניהול משאבי אנוש, בעלת ניסיון של כ- 20  שנה במשאבי אנוש. טל בעלת תואר שני בייעוץ ארגוני, מומחית לארגונים בדגש על תרבות ארגונית.  בעברה סמנכ”ל משאבי אנוש באלביט מערכות, בעלת ידע וניסיון מהשטח בתחומי משאבי אנוש וליווי מנהלים.

שלומי בן פורת: מנהל את מחלקת תשתיות ITשל אינטל באירופה וישראל במהלך שלוש השנים האחרונות. בעל ניסיון של כ 10 שנים בניהול מחלקות שונות בארגון ה IT  של אינטל העולמית. עובד באינטל למעלה מ- 20 שנים.
בעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול/מערכות מידע מאוניברסיטת בן-גוריון וMBA  מהמכללה למנהל בתל-אביב.

גלעד גמרוב-שקד, מייסד
נולד ב-1961 בקיבוץ המעפיל, וגדל בתנועה הקיבוצית. הוא שירת בצבא בזמן מלחמת לבנון (1982) ולמד באוניברסיטה העברית פילוסופיה יהודית. גלעד בעל תואר בכלכלה וניהול. במשך 10 שנים הוא היה מעורב בפוליטיקה ישראלית כיועץ פוליטי. הוא בעל חברת מסחר ברוסיה, שם הוא חי מ-2003 עד 2008. כיום הוא חי ועובד בשטוקהולם, שבדיה.

שירלי אורן: אם לשני בנים, סמנכ״לית התוכן של ערוצי ויאקום בישראל ביניהם הערוצים לילדים – ניק ג׳וניור, ניקלודיאון וטין ניק, בחברת ענני תקשורת. 
בעלת תואר ראשון בתקשורת וניהול, עם 24 שנות עבודה בטלוויזיה לילדים, קרובה ומחויבת לקהל היעד. מאמינה בילדים ובטוחה בכח שלהם לשנות ולהשפיע למען עתידם. שמחה לתרום מנסיוני בניהול ומהיכרותי העמוקה עם עולם הילדים, לטובת הצמחת דור צעיר של מנהיגים חיוביים וליצירת שינוי באווירה החברתית ובתקשורת בין הילדים בבתי הספר. 
 
ישי קנובל: יזם ומנכ״ל חברת טכנולוגיות הבריאות HelpAround Medical, המפשטת ומנגישה טיפולים רפואיים מורכבים למחלות כרוניות קשות.  קנובל הוא יוצא יחידת ממר״מ ובוגר אוניברסיטת MIT בקיימברידג׳, ואף ייצג את האוניברסיטה בוועד המנהל של ביה״ס התיכון Fenway High בבוסטון.

רויטל פולג: מנכ”לית ויקימדיה ישראל, לשעבר דיפלומטית במשרד החוץ, חברת צוות המייסדים של מרכז פרס לשלום, ראש לשכת יו”ר הכנסת ויועצתו המדינית, וראש משלחת הסוכנות היהודית בברזיל. רויטל, אם לבת ובן היא בוגרת הפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון וניהול עסקי בכיר באוניברסיטת תל אביב. ספר הפרוזה שלה “סתיו חייו”  יצא לאור ב-2019.

וועדת ביקורת:

עוז סגל
רו”ח, בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת ת”א.

כיום, מנהל כספים בחברת Elsight אשר מפתחת מערכות תקשורת להעברת וידאו ונתונים באופן מאובטח ובזמן אמת על גבי רשתות סלולריות בקצבים גבוהים, ובפס רחב. התנדב בעמותת “ילדים ישראלים” בסיוע לעובדים זרים וכן
במרכז מצמיחים להפחתת אלימות בבתי הספר על תקן יועץ פיננסי.

נגישות