סדנאות והרצאות למורים

 מגוון הרצאות מקוריות ומרתקות למורים על אלימות בית ספרית וההתמודדות איתה וכיצד להפוך את בית הספר למקום מצמיח

כיצד מייצרים תמריצים אטרקטיביים לשיפור מעמד חברתי לתלמידים באמצעות מודל  “תלמידים מצמיחים”.המודל עוזר לצוות ולמורים לטפח התנהגות פרו-חברתית של אומץ, אכפתיות וסולידריות.

 לפרטים נוספים לחצ/י כאן

איך אנחנו כמורים וצוות בית-הספר עוצרים את נגיף החרם שעובר בין הילדים בכיתה? איך עוזרים לילד המוחרם, איך מצרפים את ההורים לפעולה משותפת? אילו מסרים מצליחים להניע ילדים להימנע מחרם ולפעול לבלימתו? מה עושים כאשר נגמר החרם?

לפרטים נוספים לחצ/י כאן

הרשתות החברתיות תופסות מקום מרכזי ברוב שעות היום בחיי ילדינו. ההרצאה מציעה טכניקות להטמעת נורמות בגלישה היומיומית לשמירה על רווחתם של כלל הילדים. כמו כן, נמפה את סוגי הבריונות ברשת (השפלות, קבוצות שנאה ושימוש בזהות בדויה) ונציע מגוון כלים להתמודדות עמן. כיצד לפעול אם תלמיד/ה שלי נפגע/ה מאלימות חברתית ברשת? כיצד נגרום לילדים להימנע מכאב או גרימת סבל לחבריהם ונעזור להם להתמודד עם הכלי העוצמתי הנתון בידיהם?

לפרטים נוספים לחצ/י כאן 

ההרצאות מבוססות על שלוש עשרה שנים של מחקר ואלפי ימי סדנאות ופעילויות בבתי ספר של  מרכז מצמיחים להפחתת אלימות בבתי הספר.

מרכז מצמיחים (עד לאחרונה, מרכז SOS אלימות) מפתח ומיישם אסטרטגיות וכלים מקצועיים ייחודיים להתמודדות הפרט והקבוצה עם אלימות. לצד תרגול הכלים המעשיים, פועל המרכז להקניית מיומנויות חברתיות-רגשיות, שיאפשרו לתלמידים להתמודד כיחידים וכקבוצה עם דינאמיקות שליליות ולקדם אקלים חיובי.

במקביל, חותר המרכז להשגת שינוי המדיניות הלאומית להתמודדות עם אלימות בבתי הספר.

עד כה זכה המרכז לעבוד עם למעלה מ-40,000תלמידים וכ-אלף מורים.

המרכז עובד בהצלחה עם בתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים ותיכונים; מבתי ספר מבוססים ועד לבתי ספר ייעודיים לילדים ולנוער בסיכון; מצפון הארץ ועד דרומה. המרכז מפעיל למעלה מ- 300 סדנאות כיתתיות בשנה, הסדנאות נמשכות 3 ימים ומשמשות הכשרה למורות ותלמידים להתמודדות עם אלימות חברתית לסוגיה.

מאז הקמתו זכה המרכז בהכרה ופרסים על חדשנותו. מבין מאות מועמדים, נבחר מרכז מצמיחים על ידי הקרן החדשה לישראל וקרן IVN כאחד הסטארט-אפים החברתיים המובילים בארץ.

משך ההרצאות כשעה וחצי להרצאה. מחיר להרצאה,  לכל אחד ממנחי המרכז – 1000 ש”ח.

הרצאה משולבת סדנה בת שעתיים וחצי : 1450 ש”ח

מחיר להרצאה של יוני צ’ונה , ממייסדי מרכז מצמיחים, משמש כמנכ”ל המרכז קרוב לעשור 1800 ש”ח

לפרטים נוספים והזמנת הרצאות:

משרדי מרכז מצמיחים: 03-6820646 | office@soscenter.org.il

 למידע על סדנאות מלאות לתלמידים

 

2

נגישות